Tons Garden Подлога за на плажа во боја по избор

999,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Подлога за на плажа во боја по избор

  • Димензии на подлога: 158 x 52 cm
  • Достапни бои:
  • Зелена (11775)
  • Сина (11774)

Слични Производи

Последно Прегледано