Tons Garden Нишалка тросед (7208)

12.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 230 x 125 x 164 cm
  • Издржливост до: 300kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано