Tons Garden Нишалка тросед (11712)

11.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (11712)

  • Димензии: 195 x 115 x 172 cm
  • 3 седишта
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано