Tons Garden Нишалка тросед (11711)

15.799,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (11711)

  • Димензии: 195 x 110 x 180 cm
  • 3 седишта
  • 2 пернички
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано