Tons Garden Нишалка тросед (11687)

11.799,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (11687)

  • Димензии на нишалка: 194 x 120 x 174 cm
  • Боја: Темно сива
  • 3 седишта
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано