Tons Garden Нишалка тросед (10064)

7.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (10064)

  • Димензии: 180 x 120 x 165 cm
  • 3 седла
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано