Tons Garden Нишалка тросед (10063)

7.499,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (10063)

  • Димензии на производот: 170 x 110 x 153 cm
  • Издржливост до: 260kg

Слични Производи

Последно Прегледано