Tons Garden Нишалка тросед (10062)

4.799,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (10062)

  • Димензии на производот: 170 x 110 x 152 cm
  • Издржливост до: 260kg
  • Боја: Портокалова

Слични Производи

Последно Прегледано