Tons Garden Нишалка Хамок со летва во боја по избор

799,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 200 x 80 cm
  • 9071 – Црвена
  • 9072 – Сина

Слични Производи

Последно Прегледано