Нишалка Хамок со летва

499,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка Хамок во боја по избор

  • Димензии:
  • Должина на лежалката: 200 cm (кога е во функција со оптегнато платно)
  • Должина кога е вон функција 180 cm
  • Ширина 100 cm
  • Должина со јажиња: 280 cm
  • Боја достапна во зависност од количините

Последно Прегледано