Tons Garden Нишалка Хамок (9073)

599,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка Хамок (9073)

  • Димензии на хамок: 200 x 80 cm

Слични Производи

Последно Прегледано