Tons Garden Нишалка гнездо (10078)

9.799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка гнездо (10078)

  • Димензии: 195 x 105 cm
  • Боја: Црна
  • Материјал: Метална конструкција со бамбус

Слични Производи

Последно Прегледано