Tons Garden Нишалка гнездо (10077)

10.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка гнездо (10077)

  • Димензии: 195 x 105 cm
  • Материјал: Метална конструкција со цврста мрежа

Слични Производи

Последно Прегледано