Tons Garden Нишалка двосед (6304)

4.299,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка двосед (6304)

  • Димензии на нишалката: 145 x 110 x 163 cm
  • Издржливост до: 180kg

Слични Производи

Последно Прегледано