Tons Garden Нишалка двосед (11768)

3.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка двосед (11768)

  • Димензии на нишалка: 132 x 130 x 66 cm
  • Материјал: Мрежа
  • Боја: Бела

Слични Производи

Последно Прегледано