Tons Garden Нишалка (11769)

1.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка (11769)

  • Димензии на нишалка: 150 x 120 cm
  • Материјал: Дрво,мрежа
  • Боја: Бела

Слични Производи

Последно Прегледано