Tons Garden Нишалка (11767)

2.099,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка (11767)

  • Димензии на нишалка: 110 x 65 /53 cm
  • Материјал: Мрежа
  • Боја: Бела

Слични Производи

Последно Прегледано