Tons Garden Нишалка (10103)

1.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка (10103)

  • Димензии: 100 x 50 x 3 cm
  • Боја: Шарена

Слични Производи

Последно Прегледано