Tons Garden Нишалка (10065)

9.799,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка (10065)

  • Димензии: 105 x 90 x 65 cm

Слични Производи

Последно Прегледано