Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 60 (11622)

2.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 60 (11622)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 60 x 60 x 70 cm
  • Се расклопува

Слични Производи

Последно Прегледано