Tons Garden Маса стаклена 90 х 90 (10066)

3.299,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса стаклена 90 х 90 (10066)

  • Димензии: 90 x 90 x 70 cm
  • Боја: Црна
  • Материјал: Метална конструкција со стакло

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано