Tons Garden Маса стаклена 90 х 70 (7216)

2.899,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 90 х 70 cm
  • Материјал: Стакло, метал

 

Слични Производи

Последно Прегледано