Tons Garden Маса стаклена 80 x 80 (9555)

2.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса стаклена 80 x 80 (9555)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 80 x 80 x 70 cm

Слични Производи

Последно Прегледано