Tons Garden Маса стаклена 60 x 70 (9552)

1.499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса стаклена 60 x 70 (9552)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано