Tons Garden Маса стаклена 44 x 44 x 42 (11626)

1.199,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса стаклена 44 x 44 x 42 (11626)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 44 x 44 x 42 cm

Слични Производи

Последно Прегледано