Tons Garden Маса на расклопување со 4 столчиња (11777)

2.399,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса на расклопување со 4 столчиња (11777)

  • Димензии на маса: 120 x 60 cm
  • Димензии на столчиња: 33 x 27 x 35 cm
  • 4 столчиња
  • Прилагодлива висина: 54 cm; 70 cm
  • Материјал: Метал и пластика

Последно Прегледано