Tons Garden Маса на расклопување (11779)

1.699,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса на расклопување (11779)

  • Димензии на маса: 120 x 60 cm
  • Прилагодлива висина: 54; 70 cm;
  • Материјал: Метал и пластика

Слични Производи

Последно Прегледано