Tons Garden Маса на расклопување (10072)

3.399,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса на расклопување (10072)

  • Маса на расклопување
  • Димензи: 88 x 88 x 74 cm
  • Боја: Бела
  • Материјал: Пластика

Слични Производи

Последно Прегледано