Tons Garden Маса метална во боја по избор

1.099,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden маса метална во боја по избор

  • Димензии на производот: 46 x 52 cm
  • Материјал: Метал
  • Бела (10096)
  • Црна (9546)

 

Последно Прегледано