Tons Garden Маса метална 60 x 70 (11623)

1.799,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса метална 60 x 70 (11623)

  • Материјал: Метална конструкција
  • Димензии на маса: 60 x 70 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано