Tons Garden Маса дрвена 140 x 90 (11698)

12.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса дрвена 140 x 90 (11698)

  • Материјал: Дрво
  • Димензии на маса: 140 x 90 x 74 cm

Слични Производи

Последно Прегледано