Tons Garden Маса 90 x 90 (11627)

3.599,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса 90 x 90 (11627)

  • Материјал: Метал со стакло
  • Димензии на маса: 90 x 90 x 70 cm

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано