Tons Garden Маса стаклена 150 x 90 (9549)

5.699,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса 150 x 90 cm (9549)

  • Димензии на производот: 150 x 90 x 72 cm
  • Материјал: Метал со црно стакло
  • Боја: Сива (Dark Grey)

Слични Производи

Последно Прегледано