Tons Garden Маса стаклена 150 x 90 (7228)

4.899,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот: 150 x 90 x 71 cm
  • Материјал: Метал и стакло
  • Боја: Dark Gray (Темно сива)

 

Слични Производи

Последно Прегледано