Tons Garden Маса стаклена 140 х 80 (9556)

4.499,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса 140 х 80 (9556)

  • Димензии: 140 x 80 x 70 cm
  • Материјал: Метална конструкција со стакло

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано