Tons Garden Лежалка во боја по избор

1.899,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Лежалка во боја по избор

  • Димензии на лежалка: 58 x 91 x 151 cm
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа
  • Достапни бои:
  • Сива (7743)
  • Сина (7744)

Слични Производи

Последно Прегледано