Tons Garden Лежалка на расклопување (10088)

2.599,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Лежалка на расклопување (10088)

  • Димензии на производот : 190 x 67 x 35 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја во зависност од достапноста на количините

 

Последно Прегледано