Tons Garden Комарник за врата со магнети во боја по избор

399,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензија на производот: 100 x 220 cm
  • Боја: Бела (6581) Црна (6580) Сива (6589)
  • Брзо и лесно монтирање и него блокира циркулирањето на свежиот воздух д надвор во вашиот простор
  • Благодарение на магнетите на самата мрежа таа многу лесно се отвара и затвара со што ви овозможува многу лесно да минувате низ неа без да ви пречи, а погодна е и за милениците
  • Погодна за единечни или лизгачки врати бидејќи се поставува на касата од вратата и не пречи на нејзиното отварање и затварање

Последно Прегледано