Tons Garden Клупа на расклопување (9099)

3.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот: 180 x 25 x 43 cm
  • Бела боја

Слични Производи

Последно Прегледано