Tons Garden Градинарска корпа 80 литри (9078)

299,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 45 cm
  • 80 литри

Слични Производи

Последно Прегледано