Tons Garden Градинарска батериска грбна прскалка (9995)

2.599,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Градинарска батериска грбна прскалка (9995)

  • 20 литри
  • Батерија 2V, 8Ah
  • Додатоци

Слични Производи

Последно Прегледано