Tons Garden Декоративна трева 50 х 50 (11818)

699,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Декоративна трева 50 х 50 (11818)

  • Димении на производот: 50 x 50 cm

Последно Прегледано