Tons Garden Декоративна трева 100 х 100 (11823)

4.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Декоративна трева 100 х 100 (11823)

  • Димензии на производот: 100 x 100 cm

Слични Производи

Последно Прегледано