Tons Garden Чадор за сонце во боја по избор

2.399,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 270 cm
  • Крем – 9521
  • Темно Кафеава – 9522
  • Сива – 9523
  • Светло Сива – 11804
  • Зелена – 11805

Слични Производи

Последно Прегледано