Tons Garden Чадор во боја по избор

4.499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Чадор во боја по избор

 • Дијаметар: 300 cm
 • Достапни бои:
 • Бела (6795)
 • Крем (6796)
 • Бордо (6797)
 • Темно сина (7789)
 • Зелена (7790)
 • Кафеава (7791)
 • Темно сива (9081)
 • Светло сива ( 9082)

Слични Производи

Последно Прегледано