Tons Garden Чадор со LED осветлување во боја по избор

6.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 300 cm
  • Материјал: Полиестер
  • LED осветлување
  • Соларен панел
  • 9041 – Крем
  • 9042 – Кафеава
  • 9043 – Сива
  • 9044 – Бордо
  • 11803 – Светло Сива

Слични Производи

Последно Прегледано