Tons Garden Чадор во боја по избор

11.299,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Чадор во боја по избор

  • Димензии на чадор: 4.46 x 2.64 x 2.5 m
  • Димензии на шипките на платното: 12 x 18  mm
  • Димензии на шипките на чадор: 48 mm
  • Материјал: Полиестер
  • 180g/m2
  • Достапни бои:
  • Крем ( 11806)
  • Темно сива ( 11807)
  • Светло сива (11808)

Слични Производи

Последно Прегледано