Tons Garden Чадор во боја по избор

6.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Чадор во боја по избор

  • Дијаметар: 3 m
  • Димензии на шипките на платното: 6mm
  • Димензии на шипката на чадорот: 48 mm
  • Материјал: Полиестер
  • 180 g/m2
  • Достапни бои:
  • Крем (11812)
  • Темно сива ( 11813)
  • Светло сива (11814)

 

Слични Производи

Последно Прегледано