TONS FORM Скара плинска со 4+1 горилника (11722) + 1 година гаранција

26.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара плинска со 4+1 горилника (11722) + 1 година гаранција

 • Димензии на производот: 129 x 57 x 110 cm
 • Површина за готвење: 690 x 450 mm
 • Решетки за готвење: 225 x 440 mm
 • Решетка за затоплување: 600 x 140 cm
 • Решетка од нерѓосувачки челик
 • Термометар од нерѓосувачки челик
 • Пламеник и моќност: 3.6 kW по горилник,вкупно 17.1 KW ( 4 горилници)
 • Странична рингла: 2.7 kW
 • Тркала: 75 mm
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано