TONS FORM Скара плинска со 3 горилника (11719) + 1 година гаранција

16.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара плинска со 3 горилника (11719) + 1 година гаранција

  • Димензии на производот: 120 x 57 x 102  cm
  • Површина за готвење: 600 x 450 mm
  • Решетки за готвење: 225 x 440 mm
  • Решетка од нерѓосувачки челик
  • Термометар од нерѓосувачки челик
  • Пламеник и моќност: 3.6 kW по горилник,вкупно 10.8 kW ( 3 горилници)
  • Тркала: 150 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано